Adidas sıcak ve şık bir kış vaadediyor

Adidas Sonbahar / Kış 2009 Kayak Koleksiyonu, her türlü hava koşulunda iyi görünmek ve rahat hissetmek isteyen ve aynı zamanda fonksiyonel ürünler arayan sporseverler için farklı seçenekleri bir arada sunuyor.

Adidas Sonbahar / Kış 2009 Kayak Koleksiyonu, her türlü hava koşulunda
iyi görünmek ve rahat hissetmek isteyenler için farklı seçenekler
sunuyor.

Gerçek performans ürünlerini stille buluşturan modellerde, sentetik yün dokuları sayesinde soğuk havalarda hafiflik, nefes alma özelliği sayesinde ise konfor sunan ClimaWarm teknolojisi kullanılıyor.

Sert hava koşulları için geliştirilen, su geçirmeyi önleyen ve kumaşın nefes almasını sağlayan ClimaProof özelliği ile kir tutmayan ve kolay temizlenebilir kumaş yapısı Nano-Tex ise kayak esnasında oluşabilecek zorlu hava şartlarını sorun olmaktan çıkartıyor.

Sezonun en moda renklerinden biri olan kırmızının kullanıldığı Women Trail Down Jacket, rahatlığı ve dayanıklılığının yanısıra iç kısmında kullanılan kaz tüyü sayesinde karlı havalarda maksimum sıcaklık sağlıyor.

Dışta esnek, nefes alabilen ve Nano-Tex teknolojisine sahip su geçirmez balıkçı kumaş, içte ise polar kaplı Climaproof Wind teknolojisi ile üretilen özel kumaşı ile W Terrex Swift 3 in1 Softshell Jacket; fırtına ve yağışın hakim olduğu zamanlarda iç içe kullanılabilirken, güneşli günlerde ayrı ayrı da kullanılabiliyor.

En sert hava koşullarında rüzgara ve suya karşı maksimum koruma sağlayan ClimaProof Storm teknolojisi ile üretilen Winter Loft ClimaProof Storm Jacket, kar ve rüzgara karşı özel olarak tasarlanan koruma bandı ile özellikle snowboard yapanlar için vazgeçilmez bir ürün.

Kayak sporu tutkunları için yağmur, çamur, rüzgar ve kar gibi doğa koşullarının olumsuz etkisini en aza indiren adidas Kayak Koleksiyonu’ndaki Women Trail Down Jacket 329 TL, Women Terrex Swift 3 in1 Softshell Jacket ve Winter Loft ClimaProof Storm Jacket 350 TL, Winter Padded Canvas Pant ise 233 TL’den tüm adidas Shop ve adidas yetkili satıcılarında satışa sunuluyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.