Güneşli günlerin müjdesi pantolonlar

Banana Rebuplic’in 2010 Bahar Koleksiyonu, baharın canlılığını,
zarifliğini ve renkliliğini birbirinden şık ve zarif modellerinin yer
aldığı yeni koleksiyonuna taşıyarak adeta güneşli günlerin ilk müjdesini
veriyor.

Banana Rebuplic’in 2010 Bahar Koleksiyonu, baharın canlılığını müjdeliyor. Firmanın son sürprizi ise bayanların vazgeçilmezi olacak CHINO pantolonlar.

Günün her anı, her ortamda rahat ve şık olmayı seçenlerin ihtiyaçlarından yola çıkarak hazırladığı ilkbahar koleksiyonundaki DENİM’in yeni modelleri ise bu sezonun en beğenilenlerinden olacak.

Yenilenen modelleri ve kumaşları ile dikkat çeken DENIM’in, hafif dar ve şık kesimiyle BOOT CUT, düşük bel bol kesimi ile BOYFRIEND, bilekte biten dar kesimi ile ULTIMATE SKINNY ve basen bölgesinden hafif bol inerek daralan SLOUCHY SKINNY modelleri sezonun ana hatlarını oluşturuyor.

Bayanların gardıroplarının en önemli parçalarından biri olan DENIM modellerini bir blazer ceket ile kombinleyerek, şık bir ipek bluz ile tamamlamak ise mükemmel bir şıklığı beraberinde getirecek. Üstelik Denim gömlek ve elbiselerle de yeni koleksiyondaki alternatifler çoğalıyor.

BANANA REPUBLIC’in ilkbahar koleksiyonundaki son sürprizi ise bayanların yeni vazgeçilmezi olacak olan CHINO pantolonlar.

Uzun süredir erkeklerin gardıroplarında hayat kurtarıcı olarak yerini alan CHINO pantolonlar farklı kesim, model ve renkleriyle artık bayanların da gardıroplarını süsleyecek.

Dar kesimi ile SKINNY CHINO, dar denime bir alternatif olurken, yumuşacık koton chino kumaşından üretilmiş hafif bol kesimi ile WEEKEND CHINO, beyaz gömlek veya t-shirt’ler ile çok rahat bir görünüm sağlayacak.

Gece gündüz her ortamda rahatlıkla giyilebilen rahat kesimi ile CARGO CHINO ise rahatlığın ve şıklığın mükemmel birlikteliğinin bir örneği.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.