Journey pantolonları bayanların gözdesi

Yaz aylarını geride bıraktığımız bugünlerde, kıyafet seçimi yapmakta iyice zorlanmaya başladık. Sonbahar aylarına girsek de, yazlıklar dolaplardan kalkamadı. Mağazalarda sonbahar-kış koleksiyonları yerini alsa da, Journey’deki mevsimlik pantolonlara mutlaka bakın…

Eylül ayının gözdesi olacak olan Journey pantolonlar, her zevke hitap ediyor. “Giyilebilir Moda” kavramı ile bayanlarla buluşan Journey koleksiyonunda yer alan pantolonlar, kalıpları ve duruşları ile fark yaratıyor.. Journey koleksiyonunun en gözde parçaları arasında yer alan pantolonlar, birçok farklı model ve renk seçeneğinin yanı sıra birbirinden şık Journey gömlekleri ve bodyleri ile kombin yapma imkanı sunuyor. Koton kumaşlarda hayat bulan apolet kemerli klasik kesim pantolonlar, zımbalı kemer ve cep detayları ile hareketlenirken, kargo cepli pantolonlar, spor kesimiyle bayanlara şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor. Fuşya renginden bulut mavisine, çizgili desenlerden ekoseliye birbirinden farklı pantolon seçenekleri mevcut.

Pamuklu kumaştan üretilen, vücuda oturan Journey kapri pantolonlar da Eylül ayında rahatlıkla kullanabileceğiniz diğer seçenekler arasında yer alıyor. Birbirinden farklı 12 renk seçeneğiyle bayanlara farklı alternatifler sunuyor.

Türkiye genelinde toplam 80, Kıbrıs’ta ise 2 satış noktası ile 18-40 yaş arasında bayanlarla buluşan Journey, her zaman olduğu gibi bu sezon da özellikle çalışan bayanların hem iş hem de hafta sonu şıklığını devam ettirebileceği modelleri ile büyük beğeni kazanıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.