Kadınların en seksi 10 yeri

Kadınların en seksi 10 yeri

Erkeklerin kadınlarda seksi buldukları yerleri merak ediyor musunuz? Cevaplarımıza bakarak en beğendiğiniz ve seksi bulduğunuz özelliğinizi ön plana çıkarın!

Koku

Kokunuz bir erkeğin başını döndüren şey olabilir. Sevgiliniz kokunuza bayılıyorsa, vedalaşırken sizi biraz daha koklamasına izin verin.

Dudaklar

Koyu kırmızı ruj dolgun dudaklarınızı daha arzulanır bir hale getirebilir. Erkekler için ilk öpücük çok önemlidir. Onu unutamayacağı şekilde tutkulu bir şekilde öpün.

Tırnaklar

Erkekler tırnakları cadılıkla özdeşleştirseler de seks sırasında tırnaklarınızı sırtında gezdirmenizden büyük zevk alırlar.

Köprücük kemiği

Yanlış okumadınız, köprücük kemiği bölgeniz bazı erkekler için en seksi yeriniz olabilir.

Gözler

Seksi bakan gözlere hiçbir erkek karşı koyamaz. Dumanlı göz makyajı ya da pırıltılı göz farı ile seksi bakışlara sahip olabilirsiniz. Siyah maskara, ince ve düzgün sürülmüş eye-liner ile gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Makyajınızın geri kalanı için uygulayacağınız pembe allık ve gülkurusu dudaklar size doğal bir görünüm verebilir.

Boyun

Kuşkusuz erkekleri en çok tahrik eden bölge boyun.. Uzun boyunlu, saçları sırtına dökülmüş bir kadından daha seksi ne olabilir.

Kulak memeleri

Yumuşak ve hassas.. Erkekler buna bayılıyor.

Saçlar

Dağınık saçlar ya da dağınık topuz erkekleri en cezbeden haller.

Göğüsler

Çoğu erkek için tartışmasız kadınların en dikkat çekici ve seksi özelliği göğüslerdir.

Ten

Yumuşak bir ten her erkeği etkiler, sıcaklığınızı hissettirir. Pürüzsüz ve temiz bir vücuttan daha seksi ne olabilir ki?

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.