Makyajınızı da burcunuza göre yapın

Makyajınızı da burcunuza göre yapın
Makyajınızı da burcunuza göre yapın

Burcunuzun grubuna göre değişen karakteristik özelliklere uygun makyaj tekniklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Astroloji, gezegenlerin konumu, doğum saatimize göre karakter analizi gibi konularla ilgileniyor ve güzellik alanına da el atmış durumda.

Su grubu burçlarının makyajı

Su grubu burçları olan yengeç, akrep ve balık, sezgilerinin ve içgüdülerinin güçlü olmasıyla biliniyorlar. Evine bağlı, sadık ve sevecen kadınlar olan su grubu burçları için yeşil en uygun renk. Bakışlarına gizemli bir hava verecek olan yeşil renk, aynı zamanda çekicilik kazandıracak.

Ateş grubu burçlarının makyajı

Ateş grubu burçları koç, aslan ve yay, kararlı, inatçı ve fark edilmeyi seven karakter özellikleri sergiliyorlar.

Dikkat çekmek neredeyse hayatlarının amacı olan ateş grubu kadınları için en uygun renkler kırmızı ve siyah. Siyah renkte yapacakları bir göz makyajını kırmızı rujla tamamladıkları zaman amaçlarına kolaylıkla ulaşacaklardır.

Toprak grubu burçlarının makyajı

Toprak grubu kadınları boğa, başak ve oğlak en sakin ve evcimen burçlar niteliğindeler. Düşünceli, narin ve sadeliği seven zarif toprak grubu kadınları için en uygun renk kahverengi.

Göz makyajında rahatlıkla kullanabileceğiniz kahverengi tonlarını, şeftali tonlarında allıklarla tamamlayabilirsiniz. Pastel tonlar bu grup için idealdir.

Hava grubu burçlarının makyajı

Bağımsız kadınlar olan hava grubu burçları ikizler, terazi ve kova, uç noktalar arasında yaşamayı seven, özgürlüğüne düşkün ve ne istediğinden emin bir karakter yapısına sahip.

Özgürlüğün simgesi olan gökyüzü renkleri, karakterlerini en rahat yansıtabilecekleri renklerden.

Mavi, lacivert ve tonlarını rahatlıkla kullanabilen hava grubu burçları, pembe ve tonlarında rujlarla makyajlarını tamamlayabilir.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.