Sevgilisiz 14 Şubat’ta neler yapılabilir?

Herkesin kolunda veya yanında bir sevgili ile planlar yapıp ona hediyeler aldığı 14 Şubat’ı sevgilisiz geçirenlerden misiniz? Eğer öyleyseniz ve bu durumdan dolayı keyfiniz kaçıyorsa işte siti neşelendirecek formüller…

– Bütün sevgilisiz kız arkadaşlarınızı toplayıp 14 Şubat gecesi parti verin. İçip, felekten bir gece çalıp, kahkahalar atın.

– Kız arkadaşlarınızla sinemaya gidin ama korku filmi seçin. Filmin geriliminden aklınıza başka hiçbir şey gelmeyecektir.

– Bir çiçek alıp annenize gidin. ‘Anneler Günün kutlu olsun anneciğim’ deyin. Annenizin şaşırmasına aldırmayın.

– Evdeki bütün takvimlerden ’14 Şubat’ tarihli yaprağı kopartın ya da karalayın.

– Sevgilisizler için son 14 Şubat’larda pek moda olup, barlarda düzenlenen bekarlar partisine katılın, dans edip coşun. Hatta yeni biriyle tanışmanız ihtimali bile olur.

– Geçen sene sevgilinizin aldığı, kurutup sakladığınız gülü çöpe atın. Gidip kendinize yeni ve taze bir gül alın. ‘Kimseden gül gelmesine ihtiyacım yok, ben kendimi çok seviyorum’ deyin.

– Arkadaşınızın kocasını başka biriyle gördüğünüz günü hatırlayın. ‘Ya ben de evli olsaydım da şimdi aldatılıyor olsaydım, iyi ki kocam mocam yok’ deyin.

– Yukarı kattaki evli çiftin kavgasına kulak verin ve ‘Ya şimdi benim de sevgilim olsaydı ve evlenseydik ve böyle bağrışsaydık, iyi ki sevgilim yok, yaşasın’ deyin.

– 14 Şubat’ın bayram tatiline denk gelmesini fırsat bilip, tek başınıza eğlenceli bir tura katılıp, tatile çıkın. İşte size birileriyle tanışmak için bir fırsat daha.

– Sevgilisiyle yeni ayrılan arkadaşınızın ağlayan sesini küçük bir teybe kaydedin. 14 Şubat’ta dinleyip teselli bulun.

– Sizi çok beğenen ama sizin hiç beğenmediğiniz birinin yemek teklifini sırf o akşam yalnız olmamak için sakın kabul etmeyin. Hiç olmaması, kötüsüyle olmaktan iyidir.

– Sevgiliniz olsaydı ona alacağınız hediyenin parasıyla, geçen gün vitrinde görüp beğendiğiniz kazağı kendinize hediye edin.

– Pijamalarınızı giyin, patlamış mısır ve kola alıp, televizyonda komedi film seyredin.

– Ve son olarak; bir kağıda ’14 Şubat 2011 Sevgililer Günü’nde harika sevgilimle baş başa yemek yiyor olacağım’ diye yazın. Öyle biri bir yerlerde şu anda var ve sadece tanışmadınız henüz. Belki de aynı yollardan geçip duruyorsunuzdur.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.