Yılbaşı gecesi kendi tarzınızı yaratın

Yılbaşı gecesi, 1950’lerdeki rock’çı kızlar gibi geriye taranmış ve tepede toplanmış kabarık modelleri, asimetrik kesimleri ya da gözleri kapatan keskin ve yoğun kaküllü modelleri tercih edebilirsiniz.

Saçta bükülmüş tutamlar, dengesiz şekiller, burgular da tam bu geceye uygun. En popüler saç renkleri ise zengin ve doğal kırmızı meyve tonları, turuncu ve sarı tonları, kahve tonları, patlıcan moru, mavi tonları, erguvan ve şarap renkleri.

Kızılın büyüsü

Kızıl, turuncu ve bakır renkler, özellikle kaküllü ve kabarık saç modelleri için uygun. Farklı uzunluktaki kaküllerle yaratılan asimetri modeller, keskin köşeli kesimler, gözleri tamamen örten uzunluklar, yandan ayırımlarla, yılbaşında kendinize özgü bir tarz yaratabilirsiniz.

Eğer daha klasik bir tarzınız varsa ve bu gece için saç renginizi değiştirmeyi göze alamıyorsanız, o zaman saçınıza dağınık bir topuz yaptırabilirsiniz.

İncili tokalar

Toplu saçtan hoşlanmıyorsanız ve doğal bir görünüm istiyorsanız, köpük yardımıyla kabarttığınız saçlarınıza taşlı ya da incili tokalar takabilirsiniz. Kıyafetinizle aynı renkte, simli tokalarla da şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

File çorabın cazibesi…

Bu yılın modası file çorap, yılbaşı gecesi de şıklığınızı tamamlayacaktır. File çorabı, özellikle sivri burunlu ve yüksek topuklu ayakkabılarla giyebilirsiniz.

Eğer seçiminizi siyah, mini bir elbiseden yana kullandıysanız, file çorabınız ve topuklu ayakkabınız ile baş döndürücü bir şıklığa kavuşabilirsiniz. File çorabı, kırmızı elbiselerle de kullanabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.