Yılbaşı gecesinin yıldızı siz olun

Bu gece güzelliğinizle baş döndürmek için kendinizi tepeden tırnağa yenileyin. Kıyafetiniz ve makyajınız ile fark edilmek istiyorsanız ünlü modacı ve güzellik uzmanlarının tavsiyesi olan önerilerimize kulak verin.

Bu yıl, yılbaşı gecesinin yıldızı siz olabilirsiniz. Bu özel gecede, makyajınızla ve kıyafetinizle fark edilmek için bazı ipuçlarına ihtiyacınız var. İşte bir yıldız gibi parlamanız için tavsiyeler… Yılbaşında, seçimlerimiz her zamankinden daha farklı olmalı.

Bu gece daha şık görünmeli, farklı bir makyajla kendinizi her zamankinden daha güzel hissetmelisiniz. Yeni yılın ilk ışıklarıyla adım atılan umut dolu günlere yenilenmiş, tüm olumsuzluklardan sıyrılmış olarak girmeli; bu büyülü gecenin bir parçası olmak için değişmelisiniz.

Vücut bakımı önemli

Yılbaşına hazırlanırken, işe vücut bakımından başlayın. Bu geceyi karşılamak için ilk adım, pürüzsüz bir ten olmalı. Önce, güzel bir banyo yapın. Ardından, çeşitli bitki losyonlarıyla cildinizin gerginleşip güzelleşmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer bu gece dekolteli bir kıyafet tercih edecekseniz; göğüs, sırt ve bacaklarınıza parlatıcı kremler sürmeyi de ihmal etmeyin. Altın parlaklığındaki krem ve pudralarla ışıl ışıl parlayabilirsiniz.

Manikür ve pedikür yaptırmayı da unutmayın. Tırnaklarınıza, giyeceğiniz kıyafete uygun olarak oje sürmelisiniz. Sezonun trendi olan kırmızı ya da bordo ojeler, tam bu geceye uygun…

Geceyi aydınlatın

Yeni yılda makyajınız nasıl olacak? Kozmetik markalarının yılbaşı özel koleksiyonları, bu gece size kendinizi özel hissettirmek için hazırlanmış. Bu kış pürüzsüz ve ışıltılı bir ten moda! Hemen her kozmetik markasının, parlak inci taneli, cilde bronzluk veren allıkları, tam yılbaşı makyajına uygun.

Yılbaşı makyajı yaparken, pullar ve payetler kullanabilirsiniz. Dudaklara pırıltı veren altın rengi rujları, ultra parlaklık ve ıslak bir görünüm veren parlatıcıları tercih edebilirsiniz.

Belirgin gözler için bordodan gümüşi siyaha dönüşen eyelinerlar, gözlerinizde fark edilen yansımalar yaratmanız için birebir.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.