Botoks etkili güzellik maskesi

Botoks etkili güzellik maskesi
Botoks etkili güzellik maskesi

Ünlü manken Ebru Şallı’nın da kullandığı bu güzellik maskesi, ciltte botoks etkisi yapıyor ve cildi canlandırarak gergin bir hal almasını sağlıyor. Cilde sağladığı botoks etkisi sayesinde acil durumlarda pürüzsüz bir cilt için ideal bir güzellik maskesidir.

Gerekli malzemeler

– 1 yumurta sarısı,
– 1 tatlı kaşığı limon suyu,
– 1 tatlı kaşığı süt,
– 1 tatlı kaşığı bal ,
– 1 çimdik tuz,

Hazırlanışı ve kullanım şekli

Cildinizi temizleyin.

Bütün malzemeleri bir kapta karıştırın.

Hazırlamış olduğunuz karışımı, gözaltlarınız hariç tüm yüzünüze 1 kat sürün.

10 dakika bekledikten sonra üstüne bir kat daha sürün.

Toplamda, 3 kat maske sürdükten sonra, 30 dakika bekleyin.

Cildinizde 30 dakika beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.

YORUMLAR (11)

 1. Ayyy kızlar cansınız walla :) yatın hemen başlıcam bu arada yaşım 51 :))

 2. Selam!!! Yaptınız mı yani doğru söyleyin!? Öyle iki ay üç ay? İnanmıyorum hiç birinize!! Benim yaşımda 47… yapsam mı acaba? Yazmış durmuşsunuz yani!! Şeytan dior ki sen de yap ;))

 3. Evet bunu iki ay yapmak gerek ben yaptım yorumları okuyunca deneyim dedim hakkaten iyiymiş brawo ebru şallı!!!

 4. Gerçekten yorumları okudum ve yaptım iki aydır yapıyorum ebru şallı sen neymişsin meğerse vazgeçcektim doğruyu söylim mi öyle bi haftada olmuo bir aydan sonra farkediosunz vazcaymak yok benim üçüncü ayım :))

 5. Herkes olumlu şeyler yazmış! Ben de denicemmmm

 6. inanmıyorum ben böyle şeylere

 7. Aynen … yaşım 39 yapıyorum ben de yorumları okuyunca bırakmadım ikinci aydayım cildim resmen suyu görmüş toprak gibi canlandı iyi ki okumuşum burayı teşekkürler…

 8. Ben de deniyorum üç ay oldu mükemmel. Cildim soluktu ve kırışıklarım oturmaya başlıyordu. Yapıyorum bırakmam da! Bu arada yaşım 43. Yüzüme renk geldi. Soluk benizli bişeydim şimdi ışıl ışıl ve parlak:)

 9. tekrar merhaba, yaşım 53 ve ben bunu 2 yıldır yapıyorum alnımda, dudaklarımın kenarlarında kırışıklıklar vardı geçti gitti iyi ki bunu uygulamışım tesadüfen okumuştum burayı… etkisini görene dek bekledim ve şimdi yazmayı uygun buldum halâ da yapıyorum cildim ışıl ışıl oldu… ben böyle şeylere inanmazdım ama hemen etkisini göstermiyo yılmadan en az bir ay uygulayın zaten etkisini görünce bırakmanız mümkün değil hadi hemen mutfağa hoşçakalınn :)

  1. yani ben de uyguladım ama olmadı inanmıyorummm

 10. merhabalar, ben de tuz maskesini duymuştum ama denememiştim şimdi hazırladım ve sürcem bakalım nasıl olcak? işlem bittikten sonra tekrar girip yazarım:)

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.