Makyajda çıplaklık etkisi

Son makyaj trendi, açık tonlardaki renk seçimleriyle kendini gösteriyor. Böylelikle cilt de aydınlık ve parlak bir görünüme bürünüyor. Peki, sizin renginiz hangisi?

Platin sarı: Ünlü yıldızların en sevdiği renkle “nude” makyaj, mükemmel bir uyum sergiliyor. Hafif tekstürlü gül tonları yüzlere tazelik kazandırırken makyajın da abartılı görünmesini engelliyor. Hafif bronzlaşmış tenlere de sıcak bej tonları çok yakışıyor.

Sarı: Başka hiçbir tip bu kadar değişken olamıyor. Gerçek sarışınlar kış aylarında solgun bir yüze sahip oluyorlar, saç renkleri de koyulaşıyor. Yaz mevsiminde ciltler bronzlaştığında, saçlar altın sarısına dönüşüyor. Bej ve gül tonlarındaki rujlar doğal sarışınların tercihi olmalı.

Kumral: Doğal bej tonları ve yumuşak kahve nüansları bu saç renginin en ideal ikilisi. Bu yaz esmer ve siyah saçlılar, “nude” dudaklarını dumanlı göz makyajıyla tamamlıyor. Koyu tenliler de altın ya da şeftali tonlarıyla bej tonlarını birlikte kullanabilirler. Gül renkli ciltler de mavi görünümlü bej tonlarıyla mükemmel görünürler.

YORUMLAR (1)

  1. Ellerinize sağlık

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.