Metal terapi ile selülitlerinizden kurtulun

Genç ya da yaşlı, şişman ya da zayıf, günümüzde tüm kadınların ortak dertlerinden biri kuşkusuz ki selülit… Kışın kolayca gizlenebilen selülitler, yaz mevsiminde kadınların kâbusu oluyor. Bu dertten kurtulmak isteyenler için Texenery Cell, sadece 8 haftada selülitsiz ve ince bir bedene kavuşmayı vaat ediyor.

Baharla birlikte güneş de yüzünü yavaş yavaş göstermeye başladı. Toprak ana kendi içinde bir kıpırdanma, tazelenme ve yenilenme dönemine girdi. Kıştan kalan tüm ölü hücreler atılıyor ve yerine yeni sürgünler, yapraklar ve çiçekler boy veriyor.

Doğa, kendini yaza hazırlıyor.

Tıpkı doğa gibi insan vücudu da baharla birlikte kendini yenilemeye başlıyor. Kışın yaşanan hareketsizliğin ardından, metabolizmamız hızlanarak, vücutta birikmiş tüm yüklerden kurtulmaya çalışıyor.

Yazın kâbusu selülit

Tüm bu yenilenme dönemine rağmen, kadınların bikini giymelerinin önündeki en büyük engel olan selülit, kendi kendine yok olmaz. Özellikle denize girerken rahatsızlık yaratan selülitler, kimi zaman pareo, kimi zaman da mayonun üstüne giyilen ince bir elbiseyle kamufle edilse de can sıkıcı durumlar yaratabiliyor.
İşte bu yüzden, bikinileriyle barışık, güzel bir tatil geçirmek isteyen kadınlar, selülitlerinden bir an evvel kurtulmanın yollarını aramaya başladı bile.

8 haftada incelme sağlıyor

Üstün İtalyan teknolojisiyle üretilen ve anti-selülit özelliği klinik deneylerle kanıtlanan Texenergy Cell, size ince ve selülitsiz bir yaz vaat ediyor.

Texenergy Cell’in vücuttaki mikro dolaşımı harekete geçirmesiyle, bir taraftan bölgesel yağlar eriyor ve vücutta incelme sağlanıyor, diğer taraftan da selülitler ortadan kalkıyor.

Metal terapi ve Texenergy Cell

Metallerin iyileştirici etkisinden yararlanılan ve bin yıllardır bir bilim olarak kabul edilen Metal Terapi’nin ilham verdiği TexenergyCell’de, klinik deneylerle test edilmiş ve onaylanmış özel bir kumaş kullanılır. Silis minerali ile kaplı bakır ve çinko ipliklerin, yumuşak mikro fiber ve elastan ile örülmesinden elde edilen bu özel kumaş, bakır ve çinko arasındaki minimal elektrik akımının yarattığı manyetik alan ile damarlardaki mikro dolaşımı hızlandırır. Böylece hücreler arasında biriken sıvılar ve toksinler atılarak, portakal kabuğu görünümü ortadan kalkar.

4 bin yıl önce Çinliler buldu

İlk kez günümüzden 4000 yıl önce Çinliler tarafından uygulanan Metal Terapi, Yunan, Mısır ve Roma gibi birçok kültürde de ağrıları dindirmek amacıyla kullanıldı. Günümüzde ise, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, daha bilimsel seviyede kullanıma sunulmaktadır.

Günlük kıyafetlerle bile giyin

Anti-alerjik, anti-bakteriyel Texenergy Cell; modern, yumuşak ve vücudu saran yapısıyla spor kıyafeti olarak kullanılabileceği gibi, günlük kıyafetlerin altına da sürekli olarak giyilebiliyor. Vücut ısısını yazın serin, kışın sıcak tutuyor. Günde en az 8 saat süreyle kullanılması gereken Texenergy Cell, 8 hafta sonunda selülitlerin giderilmesine yardımcı oluyor.

Texenergy Cell’in özellikleri

– Selüliti azalmasına yardımcı olur.

– Bakır ve çinko arasındaki manyetik alan ile mikro dolaşımı uyarır, bölgesel yağların erimesine yardımcı olur, incelme sağlar.

– Vücuttaki dolaşımı düzenler.

– Uyguladığı micro masajla, sıvıların ve toksinlerin atılmasına yardım eder.

– Anti-alerjiktir, iritasyon testleri yapılmıştır.

– Anti-bakteriyeldir.

– Antaljiktir.

– Yumuşak ve vücudu saran yapısıyla günlük kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilir.

– Hava geçirgendir, vücuda nefes aldırır.

– Vücut ısısını dengeler. Kışın sıcak (37 derece), yazın serin tutar (-8 derece)

YORUMLAR (1)

  1. Texenergy redu cell anti-selülit şort nerde alanilirım?

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Lütfen bütün alanları doldurun.